Vánoční MINT: Brno Fashion Market - za Ježíškem do továrny

Největší nákupní událost lokální módy, designu a dalších originálních dárků, proběhne o adventním víkendu 17. a 18. prosince v působivém prostoru Mosilana Hub. Najdete tu více než 40 prodejců.

MINT: Brno Fashion Market jsme sice uspořádali už na začátku měsíce, ale pro veliký zájem přidáváme ještě last minute edici. Jako vždy se při nákupu dobře najíte a můžete se pohupovat do rytmu DJs. Vstup je zdarma a bez bariér. Máme rádi i vaše psy, pokud budou mít oni rádi nás.

Vánoční MINT: Brno Fashion Market - za Ježíškem do továrny

Proč Mosilana Hub

Lokalita, kterou jsme vybrali, stojí za to. Ocitnete se na půdě bývalé textilky, jejíž budovy byly stavěny mezi lety 1900 a 1945. Vznikala tu pánská móda, vlněné nebo plyšové zboží. Část budov sloužila před více než sto lety jako barvírna a tkalcovna.

Dnešní areál vznikl spojením čtyř továren po roce 1945. Čistý otevřený prostor s takovou historií pro nás byl tedy jasnou volbou. Market proběhne ve čtvrtém patře. Výtahem se do něj v pohodě dostanou maminky s kočárky i vozíčkáři.

A jestli vám to nestačí, tak tam na vás k tomu všemu čeká krásný a nezvyklý výhled na Brno.

Mosilana Hub, Křenová 19, Brno

Naše tipy na ty nejlepší dárky z MINTu

Neotřelým dárkem je rozhodně přírodní parfém. A pokud si netroufáte tipovat osobní vůni, můžete vybrat interiérovou. To vše u stánku Alhambra přímo s majitelkou, která vůně míchá.

Pokud máte pejska, neměli byste na něj pod stromečkem zapomenout. Vyberte mu u Funky Dog motýlka, ať mu to sluší. 30 % z prodeje jde na podporu psích útulků.

Funky Dog - módní doplňky pro psy

Láska k papíru je o to intenzivnější, když zaboříte nos do nových stránek. U papírnictví Kašmidaš můžete nakoupit zápisníky, notýsky nebo psací potřeby komukoliv v rodině od vnoučat po pra-prarodiče. A samozřejmě u nich pořídíte krásné balicí papíry.

Nakupovat módu jako dárek je někdy oříšek pro Popelku, ale barevné punčocháče PupiPunk pod stromečkem rozhodně nadchnou každou holku a ženu, která nerada zapadá v davu.

Barevné punčocháče PupiPunk

A aby vám u nakupování nevyhládlo, doporučujeme skvělé Makronky od Hanky a Adamův Vánoční punč.

Více informací najdete na našem novém webu www.mintmarket.cz nebo na Facebooku.

MINT: Brno Fashion Market, 17.-18. prosince 2016
Mosilana Hub, Brno (vstup z ulice Křenová 19 – je potřeba projít celým areálem a úplně v rohu najdete výtah, kterým se vyvezete do čtvrtého patra)
Otevírací doba: sobota 11:00–19:00, neděle 10:00–18:00

Mosilana Hub, Křenová 19, Brno