Vánoční MINT: Brno Fashion Market - za Ježíškem do továrny

Největší nákupní událost lokální módy, designu a dalších originálních dárků, proběhne o adventním víkendu 17. a 18. prosince v působivém prostoru Mosilana Hub. Najdete tu více než 40 prodejců.

MINT: Brno Fashion Market jsme sice uspořádali už na začátku měsíce, ale pro veliký zájem přidáváme ještě last minute edici. Jako vždy se při nákupu dobře najíte a můžete se pohupovat do rytmu DJs. Vstup je zdarma a bez bariér. Máme rádi i vaše psy, pokud budou mít oni rádi nás.

Proč Mosilana Hub

Lokalita, kterou jsme vybrali, stojí za to. Ocitnete se na půdě bývalé textilky, jejíž budovy byly stavěny mezi lety 1900 a 1945. Vznikala tu pánská móda, vlněné nebo plyšové zboží. Část budov sloužila před více než sto lety jako barvírna a tkalcovna.

Dnešní areál vznikl spojením čtyř továren po roce 1945. Čistý otevřený prostor s takovou historií pro nás byl tedy jasnou volbou. Market proběhne ve čtvrtém patře. Výtahem se do něj v pohodě dostanou maminky s kočárky i vozíčkáři.

A jestli vám to nestačí, tak tam na vás k tomu všemu čeká krásný a nezvyklý výhled na Brno.

Naše tipy na ty nejlepší dárky z MINTu

Neotřelým dárkem je rozhodně přírodní parfém. A pokud si netroufáte tipovat osobní vůni, můžete vybrat interiérovou. To vše u stánku Alhambra přímo s majitelkou, která vůně míchá.

Pokud máte pejska, neměli byste na něj pod stromečkem zapomenout. Vyberte mu u Funky Dog motýlka, ať mu to sluší. 30 % z prodeje jde na podporu psích útulků.

Láska k papíru je o to intenzivnější, když zaboříte nos do nových stránek. U papírnictví Kašmidaš můžete nakoupit zápisníky, notýsky nebo psací potřeby komukoliv v rodině od vnoučat po pra-prarodiče. A samozřejmě u nich pořídíte krásné balicí papíry.

Nakupovat módu jako dárek je někdy oříšek pro Popelku, ale barevné punčocháče PupiPunk pod stromečkem rozhodně nadchnou každou holku a ženu, která nerada zapadá v davu.

Barevné punčocháče PupiPunk

A aby vám u nakupování nevyhládlo, doporučujeme skvělé Makronky od Hanky a Adamův Vánoční punč.

Více informací najdete na našem novém webu www.mintmarket.cz nebo na Facebooku.

MINT: Brno Fashion Market, 17.-18. prosince 2016
Mosilana Hub, Brno (vstup z ulice Křenová 19 – je potřeba projít celým areálem a úplně v rohu najdete výtah, kterým se vyvezete do čtvrtého patra)
Otevírací doba: sobota 11:00–19:00, neděle 10:00–18:00

Vánoční MINT: Brno Fashion Market - za Ježíškem do továrny

Mosilana Hub, Křenová 19, Brno

Funky Dog - módní doplňky pro psy

Mosilana Hub, Křenová 19, Brno