Nový pravidelný MINT: Weekend Market v Pražské tržnici startuje už 1. října!

Praha není jenom most a hrad. V posledních letech se zaplňuje farmářskými trhy zaměřenými na lokální potraviny, a to nejen o víkendech. MINT: Weekend Market bude prvním pravidelným lokálním trhem, který k dobrotám přidá každou sobotu ještě autorskou módu, design, knihy nebo domácí kosmetiku. Protože když je něco dobré, proč to nedělat pořád?

Inspirací byly trhy v Bangkoku a v londýnském Camden Town, takže od MINT: Weekend Marketu kromě stánků čekejte i tvůrčí atmosféru, všudypřítomnou hudbu a trochu toho punkového uvažování.

Kdo a co je MINT? Máme deset let zkušeností s produkcí akcí, na které chodí tisíce lidí (Prague Fashion Market, Factory Fashion Market v Brně nebo Festival Fashion Market v Karlových Varech) a podílíme se i na akcích typu Prague Pride, Zažít město jinak nebo Rock for Churchill. Abyste si nás už s nikým nespletli, ohlašujeme nové jméno: MINT.

Letos jsme se rozhodli udělat další krok a otevřít stálý trh s lokálními produkty. Chceme, aby Pražané i turisté měli alternativu k nakupování v obchodních centrech a aby byl český design dostupnější. Vybrali jsme si místo, které je samo o sobě zajímavé, a to Pražskou tržnici.

Kromě toho, že sem Pražané chodí na jednu z nejlepších Phở bò ve městě, se tu v posledních letech rozvíjí svébytná kulturní scéna (Jatka 78, večírky v hale 36), a to nás baví. Do haly 13 v Holešovicích se tak od října můžete jít podívat na nové kolekce mladých tvůrců každou sobotu.

„MINT: Weekend Market považujeme za pilotní projekt do konce roku a uvidíme, jak budou zákazníci reagovat. Je možné, že později naše pole působnosti rozšíříme na více dní i aktivit. V našich hlavách se totiž rodí smělé plány na oživení Holešovic. Takže, přijďte na MINT!“ říká Omri Goz, organizátor a zakladatel MINT.

Vstup na akci je zdarma, bez bariér, a vítáme lidi i zvířata. MINT: Weekend Market, od 1. října každou sobotu od 9:00 do 18:00, Hala č. 13, Pražská tržnice.

Více informací najdete na našem novém webu www.mintmarket.cz nebo na Facebooku.

MINT: Weekend Market - od 1. října každou sobotu v Pražské tržnici

MINT: Weekend Market - od 1. října každou sobotu v Pražské tržnici

Prague Fashion Market 15 - Pragovka

Prague Fashion Market 12 - Náplavka

Prague Fashion Market 14 - Pražská tržnice

Prague Fashion Market 13 - Nákladové nádraží Žižkov

Prague Fashion Market 16 - Náplavka