Nová prodejna adidas Store Palladium: celebrity podporují vozíčkáře

Zorka Hejdová, Klára Vytisková, Emma Smetana a Jordan Haj, kteří patří mezi tváře značky adidas, v pražském obchodním centru Palladium slavnostně otevřeli prodejnu v novém designu a konceptu. Osobnosti se zároveň zhostily role prodejních asistentů, čímž chtěly přispět k podpoře dvou mladých talentovaných florbalistů na vozíčku.

Část z výdělku prodeje adidas Store Palladium totiž půjde Janovi Rajznoverovi z Horažďovic a Františkovi Synkovi z Mostu na jejich každodenní cestovní náklady spojené s tréninkem florbalu. Oba jsou reprezentanty Sportovního klubu vozíčkářů Praha, z. s.

„Doufáme, že se nám podaří prodat co nejvíce z nových kolekcí adidas a získat pro Františka a Honzu prostředky, které pokryjí jejich cestovní výdaje na celý rok“, uvedla Zorka Hejdová.

Pro zákazníky byl připraven i doprovodný program v podobě slow motion tanečního vystoupení skupiny JAD, sportovních her na XBoxu a zdravého občerstvení. Prvních padesát zákazníků navíc získalo k nákupu i atraktivní dárek. O atmosféru odpoledne se postaral populární DJ a MC Logic.

Nový design obchodu adidas Store Palladium nazvaný Homecourt Evolution se inspiruje otevřeným prostorem v industriálním stylu, navozujícím zákazníkům sportovní atmosféru. V prodejně o rozloze 333 m2 se nachází sportovní a streetová móda pro muže i ženy. Výběr zboží zahrnuje vše potřebné pro trénink, běh, fotbal a také oblíbenou kolekci adidas Originals včetně doplňků.

Na své si přijdou také milovníci ikonické obuvi Superstar, Gazelle, Tubular, Stan Smith a dalších. Prodejna dále nabízí širokou škálu běžecké obuvi s technologií Boost.